🔴لامرد خبر:

اضافه شدن یک شهر جدید به استان فارس:

پس از حضور ۲ ماه قبل حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالواحد موسوی لاری در ارد و دیدار با مردم این بخش بر اساس مصوبه هیات دولت روستای ارد مرکز بخش ارد از توابع شهرستان گراش
به شهر ارتقا یافت و بزودی شهرداری در این شهر افتتاح و استقرار می یابد ‌طبق قانون شورای روستای ارد نیز به شورای شهر تبدیل می شود.


برای دریافت آخرین اخبار دنیای پیرامون خود به کانال تحلیلی خبری لامرد خبر بپیوندید.

https://telegram.me/lamerdkhabar1

 


بازدید : 0
0 امتیاز توسط: 0 نفر
منبع: ندارد
[ يكشنبه 19 آذر 1396 ] [ 21:19 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)

🔴لامرد خبر:

سخنی با امام جمعه محترم موقت لامرد:

برخی از کانال های خبری منطقه با نقل قول از حجت الاسلام والمسلمین دکتر علوی امام جمعه معزز موقت لامرد عنوان نمودند که ایشان در خطبه های نماز جمعه این هفته لامرد، به دلیل دیدار و نشست فرماندار شهرستان لامرد با یکی از اصحاب فتنه ۸۸ تهران نشین از فرماندار خواسته اند که استغفار نماید. اگر چه صحبت های امام جمعه محترم موقت در مذمت نشست و برخاست با سران و اصحاب فتنه سخنی درست است. اما این کانال خبری پیرامون سخنان معظم‌له نکاتی به این شرح بیان میدارد:
۱‌آیا نباید پس از گذشت حدود ۹ سال از این قضیه فتنه گران در دادگاه محاکمه و مجرمین به سزای اعمال خود برسند تا مردم و مسئولین بدانند فتنه گران چه کسانی هستند و جرم آنها چه بوده تا حریم ها و فاصله‌ها را رعایت نمایند.
۲.با توجه به اهمیت موضوع ای کاش ایشان با شفافیت نام فتنه گر تهران نشین را بیان می کردند.
۳.برخی در جامعه و منطقه لامرد و مهر سید عبدالواحد موسوی لاری را از عوامل فتنه ۸۸ معرفی می کنند و خواستار عدم نشست و برخاست با ایشان هستند. در این موضوع نیز باید مرجعی یک بار و برای همیشه تکلیف مردم و مسئولین را مشخص نماید. وقتی که مردم می بینند حضرت آیت‌الله دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی به کرات و دفعات مکرر با جناب موسوی لاری نشست و برخاست و مراوده دارند آیا چنین شخصیتی می تواند از عوامل و اصحاب فتنه باشد‌.


📌برای دریافت آخرین اخبار دنیای پیرامون خود به کانال تحلیلی خبری لامرد خبر بپیوندید.

https://telegram.me/lamerdkhabar1

 


بازدید : 0
0 امتیاز توسط: 0 نفر
منبع: ندارد
[ يكشنبه 19 آذر 1396 ] [ 21:18 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)

🔴لامرد خبر:


📣شهروندخبرنگار: مطلبی در خصوص شهر زیبایم لامرد با مسوولان شهرستان:

لامرد از دیرباز تا کنون کانون توجهات مسوولان کشوری بوده و روز بروز شاهد پیشرفت و شکوفایی ان هستیم، شب که می خوابی، فردای ان روز که برمی خیزی می بینی اسکلت یک ساختمان چند طبقه زده شده است.می خواهم نکته ای را یاداور شوم . هر چند که مسوولین در امر شهرسازی و بافت شهری به ان توجه داشته باشند.ابتدا ورودی شهر از سمت شهرک صنعتی با یک نگاه تخصصی می توان دید تابلوهایی که زده همه نامنظم است. گاردریل کنار خیابان هنوز کج و معوج است چی می شود که یک کیلومتری ورودی شهر از لحاظ بافت فضای سبز و لبه گذاری اطراف خیابان و نظم در تابلوهای تبلیغاتی کنار خیابان و نصب چراغهای روشنایی و دهها مورد دیگر شاهد شهری زیباتر باشیم ؟ شهری که روز بروز پیشرفت ان زبان زد خاص و عام هست.شما وقتی نگاه به یک ساختمان می اندازی، از نمای جلوی ساختمان عیار ان را تعیین می کنید حال شهری که با سرمایه گذاری سرمایه دارن خود منطقه در امر ساختمان سازی و بنای ساختمانهای بلند باعث رشد و پیشرفت بافت شهری شده است ایا این امر شدنی نیست که با توجه بیشتر مسوولین ،شاهراههای ورودی شهر از سمت دهشیخ،منطقه ویژه و شهرک صنعتی با مهندسی فضای سبز و توجه خاص در امر شهرسازی شاهد جذب سرمایه گذار و امنیت سرمایه گذاری در بخشهای مختلف شهرستان نباشیم؟. با نگاهی به شهرستان مهر این نکته را در پایان یاداور می شوم که بافت شهری شهرستان مهر تا تغییرات کامل در امر شهرسازی ، نیاز به بازه زمانی دارد ولی توجه ویژه مسوولان این شهرستان باعث شده که به امر زیباسازی ورودی های شهر بپردازند که هر رهگذری در بد ورود به این شهر وقتی نگاه به ورودی شهر می اندازد میل و رغبت زیادی نسبت به سکونت و سرمایه گذاری در این شهرستان خواهد کرد .چرا ما در شهرستان لامرد که بافت شهری و شهرسازی ان سالهای سال است که شکل جدید امروزی به خودش گرفته با رعایت این نکته در امر زیباسازی ورودی های شهر باعث رونق همه جانبه شهرستان نباشیم؟

📌برای دریافت آخرین اخبار دنیای پیرامون خود به کانال تحلیلی خبری لامرد خبر بپیوندید.

https://telegram.me/lamerdkhabar1

 


بازدید : 0
0 امتیاز توسط: 0 نفر
منبع: ندارد
[ يكشنبه 19 آذر 1396 ] [ 21:14 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)

🔴لامرد خبر:


سخنی با شهردار لامرد:

اکنون که در بدو شروع بکار تان به عنوان شهردار همه به نیکی از شما یاد می کنند لطفا نسبت به انجام موارد زیر اقدام فرمایید ‌:
۱ . کلیه کوچه‌ها یی که در سطح شهر نام گذاری شده است را با شماره مشخص نمایید تا مردم از سر در گمی آدرس دهی در شهر لامرد نجات یابند.
۲ از آنجا که مسافرت مردم از لامرد به شیراز از مسیر اتوبان لامرد گله دار صورت می‌گیرد تابلوهای راهنمای نشان دهنده مسیر شیراز نصب شده در اطراف میدان دکتر حیاتی همچنان مسیر گردنه و خنج را به عنوان مسیر حرکت به سمت شیراز مشخص نموده که این تابلو ها هر مسافر ناآشنا را به اشتباه می اندازد لذا ضرورت دارد تابلو علائم مسیر شیراز از سمت اتوبان لامرد گله دار و دارالمیزان نیز نصب شود‌.
۳. جنابعالی که از طیف اصلاح طلبان می باشید و روابطتان با شورا و مسئولین مهری علی القاعده باید خوب باشد از این روابط حسنه استفاده نمایید تا در شهر مهر هم تابلو مسیر لامرد نصب شود چون در تابلوهای نصب شده توسط شهرداری مهر همه جا از دهشیخ و اشکنان و ... را نشان می دهد غیر از لامرد. قطعا عدم نصب تابلو مسیر لامرد از سوی شهردار و شورای اصلاح طلب مهر از روی سهو بوده ونه تعمد و خصومت. چون بعضا اصلاح طلبان لامرد چاکر و جان نثار اصلاح طلبان مهر هستند. امید است حضرتعالی بتوانید کار عقب مانده شورای سابق را به انجام برسانید.

 

📌برای دریافت آخرین اخبار دنیای پیرامون خود به کانال تحلیلی خبری لامرد خبر بپیوندید.

https://telegram.me/lamerdkhabar1

 


بازدید : 0
0 امتیاز توسط: 0 نفر
منبع: ندارد
[ يكشنبه 19 آذر 1396 ] [ 21:09 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)

🔴لامرد خبر:


چه خبر از فرماندار سابق لامرد:


در حالیکه حدود یک ماه از تودیع عبدالله حسینی فرماندار سابق شهرستان لامرد می گذرد آخرین خبرها حکایت از این دارد که جناب ایشان همچنان بدون پست در مرخصی و در خدمت خانواده محترم بسر می برد . امید است مقامات به ویژه سید محمود علوی بتوانند پست و منصبی مناسب برای آقای عبدالله حسینی دست و پا کنند. آخرین اطلاعات عوامل خبری این کانال حکایت از این دارد که پست مدیر کلی روستایی استانداری فارس برای ایشان نظر گرفته اند که عده‌ای از اصلاح طلبان استان با این سمت هم برای حسینی مخالفت نموده اند.


📌برای دریافت آخرین اخبار دنیای پیرامون خود به کانال تحلیلی خبری لامرد خبر بپیوندید.

https://telegram.me/lamerdkhabar1

 


بازدید : 1
0 امتیاز توسط: 0 نفر
منبع: ندارد
[ چهارشنبه 15 آذر 1396 ] [ 22:09 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)