ایران در سوگ،مسئولین در بازی های سیاسی:

در حالی که وطن در سوگ خسارات فاجعه بار انسانی و مالی زلزله اخیر نشسته و دنیا به مقامات و مردم تسلیت میگوید متاسفانه برخی از مسئولین با بازی های سیاسی درحال تسویه حساب های جناحی و باندی و شخصی با یکدیگر میباشند.
بر این اساس در شرایطی که جهانگیری معاون اول رئیس جمهور،مسکن مهر را عامل بیشترین تلفات انسانی می داند و عده ای پیکان حملات خود را متوجه دولت دکتر احمدی نژاد نموده اند،عده ای دیگر از ویرانی چند بیمارستان از جمله بیمارستان اسلام آباد غرب و کشته شدن تعداد زیادی از افراد بستری در این بیمارستان که در دولت روحانی ساخته شده و در چند ماه قبل،در آستانه انتخابات ریاست جمهوری افتتاح شد خبر می دهند و متقابلا به دولتی ها می تازند.
برخی منافع ملی و درد مردم را کشک و حیات خود را در توسل به حاشیه ها می دانند.


🔸اخبار مهم|فوری|موثق را در لامرد خبر دنبال کنید.

https://telegram.me/lamerdkhabar1

 


بازدید : 1
7 امتیاز توسط: 2 نفر
منبع: ندارد
[ جمعه 26 آبان 1396 ] [ 10:18 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)

🔴لامرد خبر:


در حالی رسانه ها خبر از انتصاب محمد راستی فرماندار اسبق لامرد به سمت مدیر کل حراست منطقه آزاد کیش می‌دهند که نامبرده بازنشسته می باشد. قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در ماه جاری، پس از تصویب مجلس و تایید شورای نگهبان به وسیله رئیس جمهور به دستگاههای اجرایی ابلاغ شد.


🔸اخبار مهم|فوری|موثق را در لامرد خبر دنبال کنید.

https://telegram.me/lamerdkhabar1

 


بازدید : 4
8 امتیاز توسط: 4 نفر
منبع: ندارد
[ دوشنبه 15 آبان 1396 ] [ 22:29 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)


🔴لامرد خبر:


درگیری نیروی انتظامی با سوداگران مرگ در لامرد:

بر اساس مشاهدات عوامل خبری این کانال؛ مقارن ظهر روز پنجشنبه در عملیات تعقیب و گریز نیروهای جان برکف انتظامی با خودرو حامل موادمخدر یکدستگاه خودرو سواری پس از تیراندازی های پی درپی ماموران در محله بیت العباس در مجاورت دانشگاه پیام نور توقیف و مقادیر زیادی مواد افیونی که در خودرو جاسازی شده بود بدست ماموران انتظامی کشف وضبط گردید. در این عملیات تعقیب و گریز راننده خودرو با رها کردن خودرو متواری
گردید که عملیات شناسایی و دستگیری راننده خاطی ادامه دارد.


🔹اخبار لحظه به لحظه لامرد را در لامرد خبر دنبال کنید.

https://telegram.me/lamerdkhabar1

 


بازدید : 2
13 امتیاز توسط: 4 نفر
منبع: ندارد
[ جمعه 12 آبان 1396 ] [ 11:45 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)

🔴لامرد خبر:


🔸یک منبع آگاه در گفتگو با لامرد خبر بیان کرد:

کشف 52تن برنج قاچاق در لامرد

وی ادامه داد:ساعت11:30دقیقه هنگام عبور یک کامیون حامل محموله برنج قاچاق در لامرد با تلاش ماموران انتظامی توقیف شد و این محموله 4میلیارد ریال ارزش داشت.

فرمانده انتظامي شهرستان لامرد با اشاره به اينكه ارزش كالاهاي مكشوفه از سوی کارشناسان مربوطه چهار ميليارد ريال برآورد شده است، اظهار كرد: در اين خصوص سه دستگاه كاميون توقيف و سه قاچاقچي دستگير شدند.
سرهنگ نوشاد خاطر نشان كرد: مبارزه پليس شهرستان لامرد با قاچاقچيان به قوت خود باقي است و تحت هيچ شرايطي اجازه ايجاد اخلال در اقتصاد كشور نمي دهد.
🔗کانال تلگرامی لامرد خبر

https://telegram.me/lamerdkhabar1

 


بازدید : 3
9 امتیاز توسط: 3 نفر
منبع: ندارد
[ دوشنبه 08 آبان 1396 ] [ 00:15 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)