🔴لامرد خبر:


آیا فرماندار لامرد رفتنی است؟
بر اساس گزارشات واصله با و جود اینکه هنوز مدت زمان کوتاهی از معرفی و شروع بکار فرماندار لامرد نمی گذرد افرادی که او را آورده‌اند پس از یکسال پروژه تغییر فرماندار را کلید زده اند .بر اساس شنیده ها جایگزین ایشان یکی از نیروهای با تجربه و خوشنام بومی است که تصمیم گیران منتظرند پس از معرفی استاندار جدید و تعیین پستی برای آقای عبدالله حسینی در استانداری نسبت به جابجایی محترمانه نامبرده اقدام وپس از آن فرماندار جدید معرفی شود.


بازدید : 2
10 امتیاز توسط: 4 نفر
منبع: ندارد
[ سه شنبه 14 شهريور 1396 ] [ 19:00 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)

🔴لامرد خبر:

 

🚨کشف 200 کیلوگرم تریاک در لامرد پس از تعقیب و گریز پلیس و متواری شدن راننده

سردار "احمد علي گودرزي " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: مأموران پلیس شهرستان لامرد هنگام ايست و بازرسي مقطعي در يكي از محورهاي مواصلاتي، به يك دستگاه خودرو پژو پارس مشکوک و دستور ايست دادند.

🔸وي افزود: راننده خودرو بدون توجه به ایست مأموران اقدام به #فرار كرد كه پس از طي مسافتي #تعقيب و #گريز خودرو متوقف و در بازرسي از آن 200 كيلوگرم ترياك كشف شد.

🔸فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به متواري شدن راننده خودرو با استفاده از موقعیت جغرافیایی منطقه، گفت: تحقيقات پليس براي دستگيري اين متهم ادامه دارد.


📌برای دریافت آخرین اخبار دنیای پیرامون خود به کانال تحلیلی خبری لامرد خبر بپیوندید.


بازدید : 4
14 امتیاز توسط: 6 نفر
منبع: ندارد
[ شنبه 11 شهريور 1396 ] [ 11:25 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)

🔴لامرد خبر:


🔴فوری//

 

مهندس مهدی کشتکار شهردار منتخب لامرد شد‌.پس از کش و قوس های فراوان وگمانه زنی های مختلف پس از انتخابات شوراها سرانجام در اولین جلسه رسمی شورای شهر لامرد پس از مراسم تحلیف و مشخص شدن ترکیب شورا. برای انتخاب شهردار ازبین گزینه های مطرح رای گیری به عمل آمد که آقایان مهندس منصوری و درویش صفری و خانم بهزادی به مهندس مهدی کشتکار رای دادند و دونفر دیگر اعضای شورا آقایان بهادر و جمالی رای خود را به نام مهندس بهادر ثبت کردند. بنا بر این مهندس مهدی کشتکار از متخصصین جوان بومی با ۳ رای به عنوان شهردار لامرد انتخاب وجهت طی مراحل اداری و گزینشی صدور حکم به استانداری فارس معرفی شد.همچنین در این جلسه حمید علیپور به عنوان سرپرست شهرداری لامرد معرفی شد.


📌برای دریافت آخرین اخبار دنیای پیرامون خود به کانال تحلیلی خبری لامرد خبر بپیوندید.

 

 


بازدید : 2
1 امتیاز توسط: 1 نفر
منبع: ندارد
[ شنبه 04 شهريور 1396 ] [ 20:39 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)

🔴لامرد خبر:


🔴فوری//


محمد جمالی رئیس شورای شهر لامرد شد.
بر اساس رای گیری به عمل آمده بین اعضای شورای شهر لامرد محمد جمالی با سه رای خودش و بهادر و خانم بهزادی به عنوان رئیس پنجمین دوره شورای شهر لامرد انتخاب شد و درویش صفری اصولگرا از طیف G17 با دو رای خودش و مهندس منصوری از ریاست شورا باز ماند.

📌برای دریافت آخرین اخبار دنیای پیرامون خود به کانال تحلیلی خبری لامرد خبر بپیوندید.


بازدید : 2
4 امتیاز توسط: 2 نفر
منبع: ندارد
[ چهارشنبه 01 شهريور 1396 ] [ 10:57 ] [ نویسنده : ....... ] | نظرات (0)